Зараз читають форум: гостей 0. Всього: 0 [деталі..]
АвторПовідомлення

Повідомлення: 106
Зареєстрований: 01.03.10
лінки на повідомлення  Відправлене: 15.09.10 00:48. Заголовок: МЗ - метоліст. 29 серпня 2010. 8 тур

Рік з невеликим пройшов з того моменту, як перед матчем у Харкові, деякі представники місцевого фан-руху вирішили поховати багаторічну дружбу між харківськими і запорізькими фанатами. За цей час відносини двох протиборчих сторін придбали форму неабиякої войнушки. Чергова серія гостросюжетного «бойовика» відбулася в минулу неділю в Запоріжжі.

Пристрасті закипіли ще за кілька годин до матчу. Близько 40 гостей з Харкова були «гаряче» зустрінуті півсотнею невідомих хуліганів на вокзалі «Запоріжжя-І». Але при цьому обурені харків’яни заявляють, що чекали господарів в іншому місці.

Ближче до початку матчу ініціативу перехопили зухвалості радикально налаштовані гості міста. У той час, як «червоно-чорно-жовті» вже влаштувалися на трибунах «Славутич-арени» передовий загін харківських «бійців» вирішив почати бойові дії в околицях стадіону. Як розповідають очевидці, жертвами таких дій ставали навіть абсолютно випадкові перехожі, припарковані машини і, навіть, ті хто подібні бешкети повинен усувати з обов'язку служби. У результаті все закінчилося офіційною заявою запорізької міліції: «На зауваження співробітника міліції фанати відреагували занадто буйно. Одному зі співробітників міліції відірвали погон. Всі 83 людини були затримані співробітниками ППС та «Беркута» і доставлені до Ленінського райвідділу міліції ». Трьом гостям міста тепер загрожують кримінальні справи. До речі, відомим прихильникам ЗСЖ («здорового способу життя») акаби серед іншого інкримінують і перебування в стані алкогольного сп'яніння неабиякого, гості кажуть, що у відділку їх змушували підписувати такі заяви...

На самому стадіоні (вірніше, навіть не тільки на ньому) неординарну акцію провели господарі. Вже крилата теза «Металлист - команда гандонов» (вибачте, з пісні слів не викинеш) знайшла своїх прихильників по всій Україні. Запоріжжя - не виняток.. У першому таймі над північною трибуною злетіли вгору надуті презервативи - всього перед матчем супортерам було роздано близько 300 «гумових виробів № 2". Всі природно під скандування відповідної крилатого тези. Апогеєм же акції став величезний банер все з тим же гаслом. Втім, «фішка» транспоранту була не тільки в його змісті. Скільки б часу очі гостей міста тішив такий банер, будь він розтягнутий на трибуні? У кращому випадку 5-10 хвилин. "Малувато буде", - вирішили винахідливі запорізькі ультрас і звісили своє творіння прямо з даху будинку, що стоїть біля стадіону прямо навпроти гостьового сектора. Урочисте розгортання полотна там же - на даху - було відзначено невеликим піротехнічним шоу. Втім, не тільки їм - кажуть, що в цей момент на голови гостей Запоріжжя приземлилося з десяток презервативів, наповнених ... загалом, чимось наповнених.

Футболістам ще кілька хвилин доводилось ухилятися від ширяючих над газоном «контрацептивів». Виглядало це «неподобство» дуже забавно. Цікаво як оцінить (і чи оцінить?) таку «гумову вакханалію» дисциплінарний комітет УПЛ?

Що стосується гостьового сектора, то поступово до кінця матчу він заповнився майже під зав'язку. Візуально - близько 400-500 чоловік. З цікавого варто виділити хіба що досить гарне виконання гостями пісні «Червона рута».

А наприкінці передамо привіт пану Бардіну - офіцерові безпеки ФК «Металург»! Схоже, що і запорізькі супортери дожили до того «світлого» моменту, коли їх запросто можуть не пустити на стадіон. Так безуспішно намагалися потрапити на другий тайм матчу члени одного із запорізьких фан-угруповань. Уточнимо - безуспішно намагалися потрапити, маючи на руках квитки і абонементи. Причину, яку озвучив «Нашому Металургу» один з міліціонерів на вході, цитуємо дослівно: «Сказали не пускати. Чому? Це ті, хто бешкетують... » Завіса!